Gönderen Konu: Tam otomatik upgrade bot  (Okunma sayısı 929 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bekishere

• Ziyaretçi
Tam otomatik upgrade bot
« : 28.09.2020 09:57:35 »
Merhaba iyi forumlar
upgrade bot relog atarak mı giriyor character selectten mi girior relog mu atıyor relog atıyorsa captchayı aşabiliyor mu bilgilendirebilir misiniz?
Ona göre botu alacağım.

Çevrimdışı Neo

Ynt: Tam otomatik upgrade bot
« Yanıtla #1 : 28.09.2020 16:40:28 »
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
Merhaba iyi forumlar
upgrade bot relog atarak mı giriyor character selectten mi girior relog mu atıyor relog atıyorsa captchayı aşabiliyor mu bilgilendirebilir misiniz?
Ona göre botu alacağım.

Merhaba,

Upgrade bot relog atarak giriyor şu anda catpcha girmiyor bot üzerinde çalışıyoruz çalışmalar olumlu ilerliyor 1-2 güne ortaya net bir şeyler çıkacak forumu takip edin lütfen bilgilendirme yapıcaz.

İyi Oyunlar.

liber

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 28.09.2020 20:54:26 »
captanın geldiği url yi paylaşabilirmisin acaba ?

curious

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 29.09.2020 21:54:37 »
peki upgrade yaparken catpche geliyor mu bir de misal 3-4 çar aynı anda relog atıp upgrade yapabiliyor mu ? yoksa tek  çar için mi geçerli ?

denizsezerqq

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 30.09.2020 00:37:22 »
peki upgrade yaparken catpche geliyor mu bir de misal 3-4 çar aynı anda relog atıp upgrade yapabiliyor mu ? yoksa tek  çar için mi geçerli ?

10 çar aynı anda oto upgrade yapabiliyor.

şuan captch okuma özelliği yok. Relog'dan sonra Captch Kodunu Manuel olarak girmen gerekmekte

curious

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 30.09.2020 12:19:17 »
peki bir ara oto upgrade yapan çarlar 1 gün dayanmadan hapise giriyordu çok seri bastığı için mi artık tam bilmiyorum ama o olay nasıl misal oto upgrade yapan hesap 3 gün dayanıyor mu ?

curious

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 30.09.2020 12:25:12 »
ona göre cash alcam ya premium ya da 5 cash ile trade acıp itemleri 3 gün sonra alcam  :D

denizsezerqq

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 30.09.2020 14:31:05 »
ona göre cash alcam ya premium ya da 5 cash ile trade acıp itemleri 3 gün sonra alcam  :D

Ban konusu hakkında yönlendirme yapmam. Ban saatlerini günlerini kendin tecrübe edip deneyimlemen gerek.

curious

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 30.09.2020 18:36:09 »
yok ondan demedim mesela şey vardı loglardan yakalanıyor diye biliyordum upgrade'de ondan sordum

Çevrimdışı Neo

« Yanıtla #9 : 01.10.2020 09:46:04 »
yok ondan demedim mesela şey vardı loglardan yakalanıyor diye biliyordum upgrade'de ondan sordum

upgrade arasındaki süreyi kendin ayarlıyorsun uzun süre de bekletebilirsin ama kesin bir konu yok şimdi sana 5 gün derim 10 gün hiç bir şey olmaz veya 1 gün sonra olur bana cash aldım boşa gitti dersen üzülürüm o yüzden sorumluluk ve karar sende.