İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Yalcin_1980

Sayfa: [1]
1
Arkadaşım ne yaparsan yap taramanın önüne geçilemez. Bir yazılımcı olarak tarama kısmını GM,ler yapıyor. Sen charı bot ile oyunda bıraksan bile GM,gelip seni slotta banlamış,yada taramada ban yemişsin 2 sinin arasında bir fark yok. Tek farkı GM,slotta yakaladığında süresiz ban atabiliyor. Tamamen onun insifiyatine kalmış bir şey,diğer taramada ise hapse gidiyorsun. Sen oyuna bot ile girdin çıktın,LEGAL olarak girmediğin sürece ilk taramada hapse yine gidersin..
Ben bu botu 1 yıldan fazla kullanıyorum. Sadece 1 defa hapse girdim. O'nun haricinde hapse girmedim taramaya yakalanmadım.
Nasıl diye soracak olursan. 2 adet pc,im var. 2,adette internetim. Birtanesi türktelekom diğeri süperonline, PC,lerin birtanesinde sadece bot ile oynuyorum. Bottan çıkınca diğer PC,den legal giriş yaparak charı LEGAL şekilde oyunda sürekli olarak online bırakıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Ne varki charı botta sürekli olarak oyunda bırakamıyorum buna gerekte duymuyorum zaten,bot ile JR,BDW,UTC, vs vs bunlara girip kullanabiliyorum. Char 83+reb,6 lvl suanda botla oynuyarak +9 shard holy set mithril+9 bot takılar +2 bazıları +3 vs vs bunları yapabildim. Oyunada premium harici kurus yatırmadım dostum.
Ben NEO VE JAKADO,nun yapmış olduğu bot ile UTC farmı yaptım bu farm 6 ay sürdü bu süreçte kutuları gemleri hepsini büyük sabırla topladım ve sonrasında charı dizdim. İsteyince herşey yapılabiliyor sadece biraz sabırlı olmak gerekiyor.
Sağlıcakla kalın saygılarımla.. NEO ve JAKADO arkadaslara teşekkür ederim.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Neo

2
Yeni Üye Danışma / Ynt: oto ban
« : 15.06.2020 10:06:57 »
Selam.. Jakado ve Neo arkadaşlar. Arkadaşın sorduğunu bende merak ediyorum. Lütfen konu ile ilgili bilgi rica ediyorum.
Bilgi için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar....
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: gesa1905

3
Yeni Üye Danışma -> Arşiv / Ynt: ID PASS HATASI
« : 11.04.2020 21:51:47 »
Botu silip yeniden yüklediğin zaman bunu istemesi normaldir. Botu siliyorsun adı üzerinde onunla ilgili bütün dosyalar silindiği için yeniden ID VE pas istiyor. Buda güvenlik açısından istiyor. Bu botu 1 yıldan fazladır kullanıyorum ve bildim bileli bu şekilde sonradan olan bir şey değil,sen ıd ve pass unutmaman gerekiyor. Unuttuysanda KOEXT sitesine girdiğinde orada sağ üstte aktif sürenin üzerindeki mail adresini girersen sorun yaşamazsın dostum.
İyi oyunlar dilerim.. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Neo, Jakado

4
Yeni Üye Danışma / Ynt: PET KASMA
« : 04.02.2020 20:41:20 »
Ben 2 tane 60 lvl pet kastım gayette güzel kasıyor. Jakado ve Neo ya teşekkür ederim..
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado, serkanyigit

Sayfa: [1]