İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Neo

Sayfa: [1] 2
1
Duyurular / Tek Client Bot Entegrasyonu Hakkında.
« : 02.01.2021 22:08:11 »
Merhaba arkadaşlar,

3 Ocak pazar günü sunucu üzerinde xigncode entegrasyonu dolayısıyla ortalama 1 saat süreli bir bakım çalışması yapılacaktır. Bu işlemden sonra hafta içi test süreci tamamlanınca tek client xigncode ile çalışan versiyon aktif hale getirilecektir ayrıca bu versiyonda otomatik captcha giriş sistemi de aktif bir şekilde eklenmiş olacaktır.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado, wiken22, omerkaya40, ANDROMEDA

2
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
Merhabalar;
bugün yapılan güncelleme sonrasında item tedarik, atış,rpr,r atack(Özellikler priest için) heal restore skillerinin kullanılması
konularında bir sorun var mı?
bu özellikleri test edebilme imkanınız oldu mu?
Teşekkürler.

Merhaba Clientin güncel olduğuna emin olun lütfen, launcher açarak patch indirmesini sağlayıp tekrar deneyin.
Hata devam ederse tekrar bir inceleme yapalım.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado

3
Duyurular / 21 Eylül Sunucu Kesintisi Hakkında!
« : 21.09.2020 17:13:25 »
Merhaba,

Bugün sunucuda Data Centerdan kaynaklanan bir problemden dolayı kesinti yaşandı. Data centerın çözümü beklenenden uzun sürdüğü için yeni sunucu kurulumu yapmak zorunda kaldık ve sistem verileri 19 Eylül 2020 tarihine geri çekildi.

Bu durumla beraber;

* Bakım süresince sunucuya erişim sağlanamadığı için tüm Kullanıcılara 1 gün süre eklendi.
* 19.09.2020 18:00 tarihinden sonra kayıt olan kullanıcıların hesapları maalesef silinmiş oldu tekrar üye olmanız gerekiyor.
* 19.09.2020 18:00 tarihinden sonra yüklenen keyler tekrar dan yüklenmemiş statüsüne geçmiştir yani aynı keyinizi yeniden yükleyerek günlerinizi aktif edebilirsiniz.

Not: Botu kullanabilmek için mutlaka en son versiyonu indirmeniz gerekiyor aksi takdirde sunucu bağlantısı hatası yaşayacaksınız.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado

4
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
Aylardır bir sisteme oturtamadınız, keyi satın alıyoruz birde saatlerce keyin gelmesini bekliyoruz, hani  aylar önce verilen sözler 3 ay önce bıraktım, tekrar key satın aldım bir tane özellik eklenmemiş koskaca 3 ayda alkışlıyorum sizi. Kazandığınız parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz helal olsun.

Niye botu alıyorsun diyenlere mecburiyetten, sadece multisini kullanıyorum.

Merhaba,

Öncelikle bizi tercih ettiğin için teşekkür ederiz.

1. Otomatik teslimat 12.09.2020 tarihiyle aktif edildi 7/24 anında teslimat yapılacak.

2. Diğer siteler ile anlaşmak zor çok fazla komisyon istiyorlar biz botu satıp sitenin bizden daha fazla kazanacağı bir sisteme asla girmicez.

3. Botda tarama olayı çözülmeden yeni bir özellik eklenmeyecek zaten olması gereken kemik özellikler var gerisi yan özellikler he takibi eklenmesi gerekiyor gelişmesi gerekiyor ama charlar hapise düştüğü sürece biz bunu görmezden gelemeyiz. Tarama yakalanmaması için elimizden geleni yapıyoruz siz görmüyorsunuz diye çalışmıyoruz anlamına gelmiyor her hafta biz sürekli bir şeyler deniyoruz.

4. Tarama olayını geçebilirsek botun arayüzü de değişecek, özellikleri de gelişecek şu ana kadar ki sistemlerden tamamen farklı bir kullanımı ve geniş özelliği olan bot olacak biz buna zaten başlamıştık haritalama işlemlerini bitirmiştik ancak tarama olayları patlak verince ara vermek zorunda kaldık bu konu çözülmeden herhangi bir özellik eklemek içimizden gelmiyor kusura bakmayın.

İyi Akşamlar.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: ysmdamat488

5
Yeni Üye Danışma / Ynt: oto ban
« : 15.06.2020 19:47:36 »
Bir çok charla test yapıyoruz kayıt alıyoruz henüz somut bir şey yok maalesef.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Yalcin_1980

6
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
V6 versiyonda altar1 girişte oto login çalışıyor diğer serverlara girişte çalışmıyor
Bu sorun oyunda genel sorundan kaynaklı olsa diğer botlarda da çalışmaması gerekmiyor mu

tüm ipleri güncelledik şuanda oto loginde problem görünmüyor tıkladığında nasıl bir hata oluyor oyunda problem var zaten biliyorsun ona denk geliyordur.


edit: şimdi test ettim oto login tüm sunuculara giriyor bir problem yok botda.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado

7
Duyurular / Güvenlik Güncellemesi Hakkında
« : 31.03.2020 14:47:09 »
Merhaba,

Sunucuya yapılan saldırılar neticesinde dün 2 defa sunucuda kesintiler yaşandı, bu olaydan sonra bugün itibariyle sunucuda bazı güvenlik önlemleri alındı.

Bu önlemler neticesinde sunucu bağlantısında bazı katı kurallar aktif edildi, bu önlemlerin kullanıcılarımızı etkileyeceğini düşünmüyoruz ancak normal kullanım esnasında sunucu bağlantısı kopması veya bot dan kaynaklı herhangi bir dc sorunu yaşarsanız bu konu üzerinden veya pm üzerinden bana ve jakado ya ulaşabilirsiniz. Ek olarak ana sayfada yer alan skype adreslerine de bildirimde bulunabilirsiniz.

İyi oyunlar.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado

8
Yeni Üye Danışma / Forum Kullanımı Hakkında
« : 01.01.2020 13:47:36 »
Merhaba,

Forumdaki chat ve KoExt ile ilgili konular sadece bot hesabında geçerli günü olan kullanıcılar için aktif olacaktır. Bot hesabı bulunmayan veya geçerli günü olmayan kullanıcılar sadece Duyuru ve Danışma konularına erişebileceklerdir.

Bot hesabında aktif süresi olan kullanıcılar forumu kullanabilmeleri için bot hesaplarına forum üyeliklerini tanıtmaları gerekiyor.

Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap adresinde bot hesabınıza giriş yapın, soldaki kullanıcı panelinden Forum Kullanıcı Adı menüsüne tıklayın.Açılan ekranda FORUM kullanıcı adı ve şifrenizi büyük/küçük harf dikkat ederek girin.Bu aşamadan sonra forum hesabınız bot üyeliğinize bağlanmış olacak ve forum yetkileriniz otomatik olarak değiştirilecektir. Yetki değişiklik işlemi 3 saate kadar zaman alabilir. Lütfen 3 saat geçmeden forumu göremiyorum şeklinde mesaj atmayın.Bol Şans.

Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado

9
Duyurular / KoEXT Bot Satın Alma ve Key Yükleme
« : 30.12.2019 16:02:30 »
Merhaba,

koext.com daki kullanıcı paneliniz ve forum menüsündeki Satın Al butonuna tıklayarak satın alma sayfasına girebilirsiniz.

Satın alma sayfasında tercih ettiğiniz kanalı seçerek alım işlemini gerçekleştirin.Daha sonra satın almış olduğunuz esn kodunu ve şifresini ilgili alanlara girerek keyinizi aktif edebilirsiniz.İyi Oyunlar.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado

10
Duyurular / Sahte (Virüslü) Linklere Dikkat Edin!
« : 25.10.2019 17:04:56 »
Merhaba,

Bazı site ve forumlarda KoExt bot başlığı altında virüslü paylaşımlar yapıldığını tespit ettik. Bu linklerden bir tanesi 800 den fazla indirilmiş görülüyor, mağdur olmamak için sahte site ve forumlara itibar etmeyin KoExt botu sadece koext.com ve forum.koext.com adreslerinden paylaşılan linklerden indirin, sahte indirmelerden oluşan durumlarda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyoruz hesap güvenliği sorumluluğu kullanıcıya aittir.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado

Sayfa: [1] 2