İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Neo

Sayfa: [1] 2
1
Duyurular / Tek Client Bot Entegrasyonu Hakkında.
« : 02.01.2021 22:08:11 »
Merhaba arkadaşlar,

3 Ocak pazar günü sunucu üzerinde xigncode entegrasyonu dolayısıyla ortalama 1 saat süreli bir bakım çalışması yapılacaktır. Bu işlemden sonra hafta içi test süreci tamamlanınca tek client xigncode ile çalışan versiyon aktif hale getirilecektir ayrıca bu versiyonda otomatik captcha giriş sistemi de aktif bir şekilde eklenmiş olacaktır.

2
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
Merhabalar;
Botu simge durumunda küçültme ve geri getirme kısayollarını bulamadım.
Oyunu gizle dedikten sonra bot kayboluyor ve ekrana geri getiremiyorum.
Yardımınızı rica ederim
Not: Oyundaki kum saatinin yanındaki checkbox u tikleyip kaldırdım ancak bot ayar konsolu ekrana gelmedi.

Merhaba,

Oyunu gizledikten sonra oyundaki kum saatinin yanındaki checkboxu 2 kere tıklayıp kaldırırsanız bot görünmesi gerekiyor yaptığınız işlemi 2 kere tekralayın.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: shngndgd

3
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
Merhabalar;
bugün yapılan güncelleme sonrasında item tedarik, atış,rpr,r atack(Özellikler priest için) heal restore skillerinin kullanılması
konularında bir sorun var mı?
bu özellikleri test edebilme imkanınız oldu mu?
Teşekkürler.

Merhaba Clientin güncel olduğuna emin olun lütfen, launcher açarak patch indirmesini sağlayıp tekrar deneyin.
Hata devam ederse tekrar bir inceleme yapalım.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado

4
Yeni Üye Danışma / Ynt: Tam otomatik upgrade bot
« : 28.09.2020 16:40:28 »
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
Merhaba iyi forumlar
upgrade bot relog atarak mı giriyor character selectten mi girior relog mu atıyor relog atıyorsa captchayı aşabiliyor mu bilgilendirebilir misiniz?
Ona göre botu alacağım.


Merhaba,

Upgrade bot relog atarak giriyor şu anda catpcha girmiyor bot üzerinde çalışıyoruz çalışmalar olumlu ilerliyor 1-2 güne ortaya net bir şeyler çıkacak forumu takip edin lütfen bilgilendirme yapıcaz.

İyi Oyunlar.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: denizsezerqq

5
Duyurular / 21 Eylül Sunucu Kesintisi Hakkında!
« : 21.09.2020 17:13:25 »
Merhaba,

Bugün sunucuda Data Centerdan kaynaklanan bir problemden dolayı kesinti yaşandı. Data centerın çözümü beklenenden uzun sürdüğü için yeni sunucu kurulumu yapmak zorunda kaldık ve sistem verileri 19 Eylül 2020 tarihine geri çekildi.

Bu durumla beraber;

* Bakım süresince sunucuya erişim sağlanamadığı için tüm Kullanıcılara 1 gün süre eklendi.
* 19.09.2020 18:00 tarihinden sonra kayıt olan kullanıcıların hesapları maalesef silinmiş oldu tekrar üye olmanız gerekiyor.
* 19.09.2020 18:00 tarihinden sonra yüklenen keyler tekrar dan yüklenmemiş statüsüne geçmiştir yani aynı keyinizi yeniden yükleyerek günlerinizi aktif edebilirsiniz.

Not: Botu kullanabilmek için mutlaka en son versiyonu indirmeniz gerekiyor aksi takdirde sunucu bağlantısı hatası yaşayacaksınız.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado, spy178, denizsezerqq

6
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
Aylardır bir sisteme oturtamadınız, keyi satın alıyoruz birde saatlerce keyin gelmesini bekliyoruz, hani  aylar önce verilen sözler 3 ay önce bıraktım, tekrar key satın aldım bir tane özellik eklenmemiş koskaca 3 ayda alkışlıyorum sizi. Kazandığınız parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz helal olsun.

Niye botu alıyorsun diyenlere mecburiyetten, sadece multisini kullanıyorum.

Merhaba,

Öncelikle bizi tercih ettiğin için teşekkür ederiz.

1. Otomatik teslimat 12.09.2020 tarihiyle aktif edildi 7/24 anında teslimat yapılacak.

2. Diğer siteler ile anlaşmak zor çok fazla komisyon istiyorlar biz botu satıp sitenin bizden daha fazla kazanacağı bir sisteme asla girmicez.

3. Botda tarama olayı çözülmeden yeni bir özellik eklenmeyecek zaten olması gereken kemik özellikler var gerisi yan özellikler he takibi eklenmesi gerekiyor gelişmesi gerekiyor ama charlar hapise düştüğü sürece biz bunu görmezden gelemeyiz. Tarama yakalanmaması için elimizden geleni yapıyoruz siz görmüyorsunuz diye çalışmıyoruz anlamına gelmiyor her hafta biz sürekli bir şeyler deniyoruz.

4. Tarama olayını geçebilirsek botun arayüzü de değişecek, özellikleri de gelişecek şu ana kadar ki sistemlerden tamamen farklı bir kullanımı ve geniş özelliği olan bot olacak biz buna zaten başlamıştık haritalama işlemlerini bitirmiştik ancak tarama olayları patlak verince ara vermek zorunda kaldık bu konu çözülmeden herhangi bir özellik eklemek içimizden gelmiyor kusura bakmayın.

İyi Akşamlar.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: denizsezerqq, Wintex, ysmdamat488

7
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
yaptığınız işe sonuna kadar saygı duyuyorum, hemde sonuna kadar ikinizde harika yazılımcısınız o konuda hemfikiriz fakat bu tarama meselesi 8 aydır çalışması devam eden bir konu oldu, sürekli bu döngüde bi sürü tarama oldu hiç mi ilerleme kaydedilemedi, herhangi bir ipucu,çözüm bulabildiniz mi en azından bilgilendirirseniz bizde hangi noktada olduğunuzu biliriz sakıncası yoksa. kesinlikle kötü bir eleştiri yapmıyorum yanlış anlamayın biz hapisi göze alarak kullanıyoruz aylardır ama en azından tarama mevzusunun hangi noktada olduğunu bilmek hakkımız diye düşünüyorum.

teknik açısını söyleyemem ancak bir ip uçu buluyoruz onu test ediyoruz 1 tarama 2 tarama bir şey olmuyor bekleyelim emin olalım diyoruz 3.taramada gidiyor sonra dön başa bu şekilde gerek xigncode gerekse oyunun kendi clienti üzerinden bir çok şey bulduk denedik ama kesin bir çözüm şu ana kadar yok ne zaman olur veya olur mu kesin bilgi veremem çünkü oyun tarafında durağan bir sistem yok adamlarda sürekli eskisinin üstüne bir şey katıyorlar birini çözsen başka bir şey bir yerde tıkanacaklar bu işi çözecez ama zamanını bilemiyoruz sonuçta bizde isteriz yarın tarama çözelim verelim bu bizim açımızdan da kar getirecek bir şey satışları artıracak ama şu anda bir sonuç yok.

Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
merhaba tarayi çözmek için tek client girişi olmalidir ve xcode doldurmasi lazm multi girişlerde xcode doldurmaz ama tek clientte xcode doldurulup Legal girişi saglanmalidir hapisi engeller .

bunu da göz önünde bulunduruyoruz en kötü ihtimalle böyle bir seçenekte getirebiliriz.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Wintex, ebubekr1598

8
Tarama için 3 char bende 3 char jakado da devam ediyoruz testlere.
ics otomatik girme konusunda çalışma yapıcaz.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: denizsezerqq, Wintex, ebubekr1598

9
Yeni Üye Danışma / Ynt: nttnow
« : 20.06.2020 10:16:29 »
Eski versiyon o çalışmaz zaten herkes birbirini dolandırmaya çalışıyor , onlardan uzak durun sonra başınız ağrır biz satış yapmaya devam edeceğiz ama bu sefer tek bilgisayar lisans şeklinde olacak, güvendik aslında sadece tanıdıklara verdik ama birisi kazık attı demekki Allah tan o eski versiyon fix yedi artık bir işe yaramaz.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: denizsezerqq

10
Yeni Üye Danışma / Ynt: oto ban
« : 15.06.2020 19:47:36 »
Bir çok charla test yapıyoruz kayıt alıyoruz henüz somut bir şey yok maalesef.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Yalcin_1980, gesa1905

11
Yeni Üye Danışma / Ynt: Ban Süresi hk.
« : 03.06.2020 21:09:44 »
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
Genel taramaya yakalanma süresi ve ban oranı hakkında bilgi alabilir miyim ? Sürekli sayıları verdiğiniz bir konu vardı ama onu göremiyorum galiba.

Sayı yazmıyoruz artık genel olarak son aylarda %30 civarında bir yakalanma mevcut tarama olduğu gün sunucu yoğunluğu %30 kadar azalıyor.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: ysfcm

12
Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap
V6 versiyonda altar1 girişte oto login çalışıyor diğer serverlara girişte çalışmıyor
Bu sorun oyunda genel sorundan kaynaklı olsa diğer botlarda da çalışmaması gerekmiyor mu

tüm ipleri güncelledik şuanda oto loginde problem görünmüyor tıkladığında nasıl bir hata oluyor oyunda problem var zaten biliyorsun ona denk geliyordur.


edit: şimdi test ettim oto login tüm sunuculara giriyor bir problem yok botda.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado

13
Duyurular / Güvenlik Güncellemesi Hakkında
« : 31.03.2020 14:47:09 »
Merhaba,

Sunucuya yapılan saldırılar neticesinde dün 2 defa sunucuda kesintiler yaşandı, bu olaydan sonra bugün itibariyle sunucuda bazı güvenlik önlemleri alındı.

Bu önlemler neticesinde sunucu bağlantısında bazı katı kurallar aktif edildi, bu önlemlerin kullanıcılarımızı etkileyeceğini düşünmüyoruz ancak normal kullanım esnasında sunucu bağlantısı kopması veya bot dan kaynaklı herhangi bir dc sorunu yaşarsanız bu konu üzerinden veya pm üzerinden bana ve jakado ya ulaşabilirsiniz. Ek olarak ana sayfada yer alan skype adreslerine de bildirimde bulunabilirsiniz.

İyi oyunlar.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado, denizsezerqq, My Earth, tontiri, ikurter, lisus44

14
direkt ban yemezsin edit client ile banın bir alakası yok tarama konusu içinde geliştirme ve testlerimiz devam ediyor.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: jack

15
Yeni Üye Danışma -> Arşiv / Ynt: iyi günler
« : 06.01.2020 09:21:31 »
Ek olarak belirteyim illaki premium olması şart değil, socks5 proxy satın alarak botda gerekli yerlere yazarsan sınırsız karakter girebilirsin.
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Metehan55, noldur020

Sayfa: [1] 2