Gönderen Konu: Ücretsiz NttNow Onay Hizmeti Hk.  (Okunma sayısı 1833 defa)

Ordeal ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Neo

Ücretsiz NttNow Onay Hizmeti Hk.
« : 05.05.2020 18:49:24 »
Merhabalar,

KoEXT Bot kullanıcıları için hazırlamış olduğumuz ücretsiz NttNow onay sistemi tamamlandı. Bu andan itibaren bot hesabına süre yükleyen kullanıcılara aşağıdaki kurallar dahilinde ücretsiz onay hakkı tanımlanacaktır.

1.KoEXT bot 15 günlük key alan kullanıcılar 6 adet, 7 günlük key alan kullanıcılara ise 4 adet ücretsiz onay tanımlaması yapılacaktır.

2. Bot hesabında aktif günü olmayanlar onaylama hizmetinden yararlanamazlar.

3. Bot hesabınızdaki süre bittiğinde kullanılmamış haklarınız otomatik olarak silinecektir.

4. Bu onay hizmeti tamamen ücretsiz ve hediye şeklindedir hizmetin ne zaman sonlanacağı belirsiz olup, sistemde yaşanan aksaklıklar veya hatalarda kullanıcıların iade talep etme hakkı yoktur.

5. Onay sistemi tamamen gerçek numara ve telefon sistemi ile yapılmaktadır ancak buna rağmen sistem kullanımı yüzünden hesaplarda herhangi bir cezai işlem uygulanırsa sorumluluk hizmeti kullanan üyeye aittir hiç bir hak talebinde bulunamaz.

6. Zaman zaman bot üzerinde yaşanan sıkıntılardan dolayı kullanıcılara eklediğimiz ücretsiz ek süreler Ntt Now onay hizmetinden bağımsızdır bu gibi durumlarda kullanıcıya onay hakkı tanımlanmaz.

7. Hizmetten yaralanmanız için esn keyi hesabınıza yükleyip sonteklif siparişi onaylayıp sonrasında bot email adresinizi yine sonteklif üzeriden bize iletin tüm bu işlemlerin sonunda 3-4 saat içerisinde haklarınız hesaba eklenecektir.

Kullanım Klavuzu;

1.Sadece üye olanlar linkleri görebilir. Kayıt Ol veya Giriş Yap adresinden hesabınıza giriş yapıp kullanıcı işlemleri menüsünden Ntt Now Onay yap modülün girin.

2.Ekranda çıkan aşamaları takip ederek onay kodunu alıp oyun sitesine girdiğinizde Ntt Now onay işleminiz tamamlanacaktır.

İyi Oyunlar.
« Son Düzenleme: 10.05.2020 17:57:57 Gönderen: Neo »
 
Bu Mesaja Teşekkür Eden Kullanıcılar: Jakado, doxmeli, j7rprj7, YALÇIN_1980, the, repri1, swcoder, 61mario61

Çevrimdışı Neo

Ynt: Ücretsiz NttNow Onay Hizmeti Hk.
« Yanıtla #1 : 10.06.2020 20:50:17 »
NttNow Sisteminde yaşanan sorun giderildi. Nttgame tarafından önlemler neticesinde her kullanıcı 5 dakika da bir adet nttnow onayı yapabilecektir. Yani birinci onaydan sonra yeni onay yapmak için 5 dakika beklemeniz gerekiyor bilginize.

Nttnow 2 haftadır kullanılamadığı için hesaplarınızdaki haklarınız silinmedi 1 hafta daha bu haklar silinmeden saklanacak ancak 1 hafta sonra süresi biten kullanıcıların hakları otomatik olarak silinmeye devam edecektir var olan haklarınızın silinmemesi için hesabınızda süre bitmeden tekrar yükleyebilirsiniz.